loading...

مجله ی اینترنتی صلوات

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

رئیس جمهور در صفحه خود در کلوب نوشت:

به بازیکنان تیم ملی ایران تبریک می گویم

به بازیکنان‌مان افتخار می‌کنم که توانستند اولین امتیاز را در جام‌جهانی کسب کنند. امیدوارم این اولین امتیاز از چند امتیازی باشد که آنها در این مسابقات به دست خواهند آورد.

 

تصویر در ادامه مطلب.....

 

عباس نعمتی بازدید : 1003 سه شنبه زمان : :قبل از ظهر نظرات ()
به گزارش فارس گروه ملعون داعش در سایت خود تصاویری از کشتار دسته جمعی شیعیان را منتشر کرد که فقط به جرم شیعه بودن کشته شدند.
 
به جرم دوستیّت خیمه ها قحطی و بی آبیست
سلام بی جوابم را جوابی نیست
به شور عشق می خوانیم یا مهدی
کجایی شیعیانت را پناهی نیست
 
تصاویر در ادامه مطلب.......
 
عباس نعمتی بازدید : 1301 یکشنبه زمان : :قبل از ظهر نظرات ()
اسرائیل در جام جهانی تبلیغات گسترده خود را آغاز کرده است.
به گزارش دانا این رژیم جعلی در بیرون ورزشگاه ها بنر هایی نصب کرده که روی آن ها نوشته شده است: «عیسی مسیح شما را دوست دارد» و در زیر آن هم پرچم اسرائیل است و همچنین افرادی را استخدام کرده که دین یهودی را تبلیغ می کنند.
این در حالی است که فیفا دائم شعار می دهد در فوتبال بحث سیاسی و غیر فوتبالی نباید مطرح شد.
 
تصویر در ادامه مطلب......
عباس نعمتی بازدید : 1004 شنبه زمان : :قبل از ظهر نظرات ()
پس از صدور حکم جهاد کفایی از سوی آیت الله سیستانی و تاکید بسیاری از علما عراقی ها همه از شیعه و سنی و کرد و مسیحی برای نبرد با داعش آماده شده اند.
 
تصویر در ادامه مطلب.......
 
عباس نعمتی بازدید : 904 شنبه زمان : :قبل از ظهر نظرات ()
عراق
 
ابو محمد عدنانی سخنگوی داعش در بیانیه ای گفت:
آمریکا خاورمیانه را به ما سپرده است تا نقشه جدید خاورمیانه بر اساس خلافت ارسالی را با نوک شمشیر هایمان رسم بکنیم.
می در ادامه با اشاره به شیعیان گفت: شیعیان به عباس و فاطمه توسل و می کنند و مشرک اند، به خانه های آنها بریزید و مثل گوشفند سر از تنشان جدا کنید و کشتن آن ها برای شما مثل کشتن مگس باشد، جنگ امروز بین همه شیعیان و سنی هاست.
همچنین این وهابی ملعون در پیامی صوتی به نخست وزیر عراق که ساعاتی قبل منتشر شد گفت: هدف اصلی ما نه سامرا و بغداد، بلکه کربلا و نجف است.
منابع امنیتی از حضور 4000 نظامی آمریکایی به فرودگاه بین المللی بغداد برای پشتیبانی از نیروهای امنیتی عراق در جنگ علیه داعش خبر دادند. این چهار هزار نظامی آمریکایی از پایگاه نظامی در ترکیه برای حمایت از ارتش عراق ضد داعش مطابق با توافقنامه استراتژیک میان دو کشور وارد عراق شده اند. (معلوم نیست آمریکا چطور می خواهد با تروریست های داعش که به اعتراف خود از طرف آمریکا به این کشور آمده اند مبارزه کند.)
 
ادامه مطلب.....
عباس نعمتی بازدید : 1419 پنجشنبه زمان : :قبل از ظهر نظرات ()
یا صاحب الزمان (عج)
 
۱ ـ أمَّا الْحَوادِثُ الْواقِعَةُ فَارْجِعُوا فيها إلى رُواةِ حَديثِنا (أحاديثِنا)، فَإنَّهُمْ حُجَّتي عَلَيْكُمْ وَ أنَا حُجَّةُ اللهِ عَلَيْكُمْ.(۱)

جــهــت حــلّ مــشكلات در حـــوادث - امــور ســيـــاســـى، عـــبــادى، اقـــتـــصــــادى، نـــظـــامـــى، فــــرهـــنـــگـــى، اجـــــتــــمـــــاعــــى و... - بــــه راويـــان حـــديـــــث و فــــقــــهــــاء مــــراجــــعــــه کــــنــــيــــد كــــه آن هـــــا در زمـــــان غــــيــــبـــــت خــــلــــيــــفـــــه و حــــجّــــت مـــــن بـــــر شــــمـــــا هــــســــتــــنــــد و مــــن حـــــجّــــــت خــــداونـــــد بــــر شـــــمــــا مـــــى بــــاشــــم.

ادامه مطلب.......

عباس نعمتی بازدید : 1146 پنجشنبه زمان : :قبل از ظهر نظرات ()
داعش
 
گروه داعش پس از موفق نشدن در حمله به سامرا به شهر موصل و کرکوک حمله کرده و بسیاری از این مناظق را به کنترل خود در آوردند.
همچنین به گزارش فارس دو خودروی بمب گذاری شده در کربلا منفجر شده که که چندین کشته و زخمی بر جا گذاشته است.
آیت الله سیستانی هم با انتشار بیانیه ای مردم را به همکاری با ارتش و دولت عراق فراخوانده است.
گروه داعش همچنین کسی که کلمه داعش را به کار ببرد با ۸۰ ضربه شلاق مجازات می کنند و می گویند به جای داعش از عبارت دولت اسلامی عراق و شام استفاده کنید.
 
تصاویر در ادامه مطلب.....
 
عباس نعمتی بازدید : 1348 چهارشنبه زمان : :قبل از ظهر نظرات ()
 یا صاحب الزمان (عج)
 
آیت الله مکارم: همانطور كه براى حضرت مهدى(عج) يك غيبت صغری و يك غيبت كبری است؛ يعنى درست مانند آفتاب [كه] وقتى مى‏خواهد پنهان شود ابتدا قرص خورشيد پشت افق پنهان مى‏شود ولى هوا نيمه روشن است و كم‏كم اين روشنايى برچيده و تاريك مى‏شود، براى ظهورش هم يك ظهور كبری و يك ظهور صغری است.
 
ادامه مطلب........
 
عباس نعمتی بازدید : 951 چهارشنبه زمان : :قبل از ظهر نظرات ()
 ولادت امام زمان (عج) مبارک باد
 
به حسن و خلق و وفا کس به یار ما نرسد       ترا در این سخن انکار کــــار مـــا نــــرســــد
 
اگرچه حسن فروشان به جلوه آمــــــــده اند      کسی به حسن و ملاحت به یار ما نرســـد
 
حـــافـــظ
 
پیامک های تبریک میلاد امام زمان (عج)
 
پیامک ها در ادامه مطلب......
 
عباس نعمتی بازدید : 961 سه شنبه زمان : :قبل از ظهر نظرات ()
پاسج قرآن به مسئله « بهشت زورکی یا غیر زورکی »چند روزی است که دکتر روحانی در یکی از سخنرانی های خود گفته است: نباید مردم را به زور به بهشت فرستاد...
و هر روز مطالب گوناگونی در مورد این نظریه در رسانه های مختلف منتشر می شود، اینجا پاسخ قرآن به این مسئله که نباید مردم را به زور به بهشت فرستاد آورده شده است.
 
ادامه مطلب........
 
عباس نعمتی بازدید : 1137 دوشنبه زمان : :قبل از ظهر نظرات ()

دهه مهدویت

ايـن مـيلاد و اين ياد بزرگ بايد به ما درس بدهد.احساسات, بسيار خوب اسـت, عواطف, پـشـتوانه ى بسيارى از اعمال نيكوى انسانهاست; ايـمـان و عقيـده ى قلـبـى بـه وجود اين منجى عظيم عالم, شفابخش بـسيارى از بيماريها و دردهاى معنوى و روحى و اجتماعى است; ولى فراتـر از همـه ى ايـنها, ما بايد از اين ياد, از اين خاطره, از اين حادثه ى عظيم, درس بگيريم.

ادامه مطلب...

 

عباس نعمتی بازدید : 831 یکشنبه زمان : :قبل از ظهر نظرات ()

جوان

 احادیث در مورد جوانی بسیار است و اینجا به چند حدیث بسنده می کنیم:

پیامبر اکرم (ص) می فرمایند: اى على! چهار چيز را پيش از چهار چيز درياب:

جوانى ات را پيش از پيرى؛ و سلامتى ات را پيش از بيمارى؛ و ثروتت را پيش از فقر و زندگى ات را پيش از مرگ.

من لا يحضره الفقيه ج 4، ص 357، ح 5762

ادامه مطلب.........

 

عباس نعمتی بازدید : 1254 یکشنبه زمان : :قبل از ظهر نظرات ()
امام زمان
 
اين آيه سه بار در قرآن تکرار شده است. «لِيُظْهِرَهُ عَلَى الدِّينِ كُلِّهِ»(توبه/33) ترجمه‌ي آن هم اين است كه اسلام دنيا را خواهدگرفت. وقتي امام به گورباچف نامه نوشت و گفت: شوروي متلاشي مي‌شود. مي‌گفتند: امام از کجا خبر دارد. ديري نگذشت که شوروي متلاشي شد. اگر بنده‌ي خدا از غيب خبر دارد. خدا هم از غيب خبر دارد. قرآن مي‌گويد: اسلام دنيا را خواهدگرفت. در تمام کره زمين حکومت اسلامي تشکيل خواهد شد. «لِيُظْهِرَهُ عَلَى الدِّينِ كُلِّهِ» «وَ لَوْ كَرِهَ الْمُشْرِكُونَ»(توبه/33) گرچه کفار ناراحت بشوند. براي حكومت امام زمان بايد آمادگي داشته باشيم. آمادگي فکري، آمادگي اخلاقي براي ظهور امام زمان لازم است. مسلماً تاجري که کلاهبرداري مي‌کند، منتظر ظهور امام زمان نيست. كساني كه کم کاري، کم فروشي، بدکاري و خيانت مي‌كنند، منتظر امام زمان نيستند. ما اگر واقعاً منتظر هستيم بايد حواسمان را جمع کنيم. يکي از وظايف ما دعاي به امام زمان است. هنوز امام زمان متولد نشده بود.
 
ادامه مطلب........
 
عباس نعمتی بازدید : 1651 جمعه زمان : :قبل از ظهر نظرات ()
آیت الله مهدوی کنی رئیس مجلس خبرگان رهبری دیروز ۱۴ خرداد بعد از بازگشت از مراسم ارتحال امام خمینی (ره) به منزل در ساعت ۱۵ در اثر حمله به بیمارستان بهمن تهران منتقل شدند.ایشان در حال حاظر در بخش ICU در کما به سر می برند.
به گزارش ایسنا دکتر فضل الله صفی پزشک معالج آیت الله مهدوی کنی گفت: وضعیت آیت الله رضایت بخش است امام چندان مطلوب نیست.
وی با بیان این که هنوز درستگاه های پزشکی به ایشان متصل است گفت: باید صبر کنیم تا ببینیم سیر بیماری آیت الله طی ۲۴ تا ۴۸ ساعت آینده مشخص شود.
تا کننون شخصیت هایی چون حجت‌الاسلام والمسلمین محمدی گلپایگانی رئیس دفتر رهبر معظم انقلاب به نمایندگی از رهبر انقلاب، دکتر روحانی رئیس جمهور، هاشمی رفسنجانی رئيس مجممع تشخیص مصلحت نظام، محمد باقر قالیباف شهردار تهران، محمد شریعتمداری معاون اجرایی رئیس جمهور، امیر عطاالله صالحی فرمانده کل ارتش، محمد شریعتمداری معاون اجرایی رئیس جمهور و شخصیت های دیگری از ایشان عیادت کرده اند.
 
آیت الله مهدوی کنی
 
بنده روز15 خرداد 42 در تهران بودم. البته ایامی بود که ما از قم مهاجرت کرده به تهران برگشته بودیم. در آن روز من خبر دستگیری حضرت امام را در مدرسه مروی دریافت کردم.
یادم است در روز دوازدهم محرم 15 خرداد آن سال از منزل به مدرسه مروی آمدم. آن ایام معمولا در مدرسه درس داشتم که شنیدم امام را دستگیر کردند. به طور کلی جوّ تهران حتی در خیابان های بالای شهر متلاطم بود. مردم به خیابان ها ریخته بودند. غیر از آنچه که ما در اطراف ناصر خسرو و بازار می دیدیم و می شنیدیم تظاهرات گسترده وعمومی بود و ساعت 9 صبح بود که ما این خبر را شنیدیم.
 
ادامه مطلب.......
 
عباس نعمتی بازدید : 1246 پنجشنبه زمان : :قبل از ظهر نظرات ()
آیت الله خامنه ای در کنار امام خمینی
 
انقلاب كبير اسلامى بكلى جهت را عوض كرد و ورق را برگرداند. همت امام - كه رهبر اين انقلاب و زمامدار اين انقلاب و پيشواى اين انقلاب بود - بر اين گماشته شد كه روح عزت ملى را در اين مردم احياء كند؛ عزت آنها را به آنها برگرداند.
 
ادامه مطلب........
 
عباس نعمتی بازدید : 1382 چهارشنبه زمان : :قبل از ظهر نظرات ()
سالروز رحلت امام خمینی (ره) تسلیت باد.
 
hlhl oldkd
 
زنجیر دل
 
جز گل روی تو امید به جایی نبود
 
درد عشق است به غیر تو دوایی نبود
 
بنده موی تو ام دست فشانی نرسد
 
راهی کوی تو ام راهنمایی نبود
 
حلقه زلف تو زنجیر دل غمگین است
 
از دلم جز رخ تو حلقه گشایی نبود...
 
عباس نعمتی بازدید : 998 سه شنبه زمان : :قبل از ظهر نظرات ()

مختار و امام سجاد

مختار، فرزند ابوعبيده ثقفى، از كسانى بود كه به دليل قيام عليه قاتلان امام حسين (ع) شهرت تاريخى يافت. او پيش از قيام امام حسين (ع) از شيعيان معروف كوفه بود و همان كسى است كه وقتى مسلم بن عقيل، فرستاده امام حسين (ع)، به كوفه رفت، در منزل وى اقامت گزيد.(۱)

وقتى يزيد مُرد و شرايط براى قيام مختار در كوفه فراهم گشت، مختار راهى كوفه گرديد. آمدن مختار به كوفه مصادف با آمادگى توّابين براى خروج از شهر بود.

ادامه مطلب......

عباس نعمتی بازدید : 1202 دوشنبه زمان : :قبل از ظهر نظرات ()
ولادت امام سجاد (ع)
 
روزى امام سجّاد (ع) در جمع عده اى از دوستان و ياران خود نشسته بود، كه يكى از خويشان آن حضرت ، به نام حسن بن حسن وارد شد. و چون نزديك حضرت قرار گرفت ، زبان به دشنام و بدگويى به آن حضرت باز كرد؛ و امام (ع) سكوت نمود و هيچ عكس العملى در مقابل آن مرد بى خرد نشان نداد تا آن كه آن مرد بد زبان آنچه خواست به حضرت گفت و سپس از مجلس بيرون رفت . آن گاه ، امام سجّاد (ع) به حاضرين در جلسه خطاب نمود و فرمود: دوست دارم هر كه مايل باشد با يكديگر نزد آن مرد برويم تا پاسخ مرا در مقابل بد رفتارى او بشنود.
 
ادامه مطلب.........
 
عباس نعمتی بازدید : 1618 دوشنبه زمان : :قبل از ظهر نظرات ()
البته زبان ما قاصر است كه بخواهيم از شماها كه هستى‌تان را، وجودتان را، سلامتى‌تان را، آسايش يك عمر را در پاى انقلاب و اسلام نثار كرديد، تشكر كنيم... و واقعاً بايد خطاب به شماها گفت: «فاستبشروا ببيعكم الّذى بايعتم به»؛(سروه توبه، آیه ۱۱۱) بشارت باد به شما، با اين معامله‌اى كه با خدا كرديد.
بیانات رهبر انقلاب در دیدار جانبازان قطع نخاعی در ۶ مهر ۱۳۹۰
 
تصویر در ادامه مطلب...........
 
عباس نعمتی بازدید : 957 دوشنبه زمان : :قبل از ظهر نظرات ()
fdk hgpvldk
 
از آیت الله بهجت پرسیدند: داستان‌ها و قضایایى از کسانى که پیوسته زیارت عاشورا مى‌خواندند و به این صورت، متوسل مى‌شدند، گردآورى و چاپ شده است. نظر حضرت عالى در این باره چیست؟
ایشان پاسخ داده اند که: متن زیارت عاشورا، بر عظمت آن گواه است، خصوصا با ملاحظه آنچه در سند زیارت رسیده است که حضرت صادق (ع) به صفوان مى‌فرماید:
این زیارت و دعا را بخوان و بر آن مواظبت کن، به درستى که من چند چیز را بر خواننده آن تضمین مى‌کنم: 1ـ زیارتش قبول شود. 2ـ سعى و کوشش وى مشکور باشد 3ـ حاجات او هرچه باشد، برآورده شود و ناامید از درگاه خدا برنگردد.....
عباس نعمتی بازدید : 1415 دوشنبه زمان : :قبل از ظهر نظرات ()
ولادت امام حسین (ع)
 
هنگامی که حضرت امام حسین (ع) متولد شد، حضرت رسول (ص) به اسماء فرمود: ای اسماء فرزند مرا بیاور.
اسماء می گوید: آن حضرت را در جامه سفیدی پیچیده و به خدمت پیامبر (ص) بردم.
حضرت او را گرفت و در دامن خود گذاشت و در گوش راست او اذان و در گوش چپش اقامه گفت.
سپس او را در دامن خود نهاد و گریست، عرض کردم: پدر و مادرم فدایتان باد چرا گریه می کنید؟
فرمود: برای پسرم گریه می کنم.
عرض کردم: او همین الان متولد شده است.....
عباس نعمتی بازدید : 1038 یکشنبه زمان : :قبل از ظهر نظرات ()
حلول ماه شعبان مبارک باد
 
بار دیگر ماه خدا فرا رسید
 
و کم کم دارد همه چیز آماده می شود برای ماه رمضان
 
همه جا را عطر صلوات برداشته
 
آقا کی خواهی آمد؟
 
دانلود و متن ترانه در ادامه مطلب...........
 
عباس نعمتی بازدید : 8554 جمعه زمان : :قبل از ظهر نظرات ()
ده حدیث از امام حسین (ع)
 
۱ ـ امام حسين (ع) فرمود: محبّت ما اهل بيت سبب ريزش گناهان است، چنان‏كه باد، برگ درختان را مى‏ريزد.
 
حياة الامام الحسين، ج 1 ص156
 
۲ ـ امام حسين (ع) فرمود: گريستن چشم‏ها و ترسيدن قلب‏ها، رحمتى از جانب خداست.
 
مستدرك الوسائل، ج 11 ص 245 ح35
 
ادامه مطلب.......
 
عباس نعمتی بازدید : 849 پنجشنبه زمان : :قبل از ظهر نظرات ()
اقرا باسم ربک الذی خلق
 
 1- قرائت قرآن بايد با نام خداوند آغاز شود. «اقرء باسم ربّك»
 2- اولين فرمان اسلام، فرمان فرهنگى است. «اقرء»
 3- خواندن بايد جهت الهى داشته باشد. «اقرء باسم ربّك»
 4- خواندن قرآن وسيله رشد است. «اقرء و ربّك»
 5 - پرورش الهى هم مادّى است، «ربك الّذى خلق - خلق الانسان من علق» هم معنوى. «ربّك الاكرم - الّذى علّم بالقلم»
 
عباس نعمتی بازدید : 1587 دوشنبه زمان : :قبل از ظهر نظرات ()
وفات حضرت ابوطالب  امام صادق (ع) از پدرش امام باقر (ع) از امام سجاد (ع) از پدرش امام حسین (ع) نقل مى ‏كند كه اميرالمؤمنين على (ع) در صحن مسجد نشسته و مردم اطرافش جمع بودند كه مردى بلند شد و پرسيد:
 اى اميرالمؤمنين (ع) ! تو در مقام و مرتبه‏ اى هستى كه خداوند تو را در آن جاي )گاه قرار داده، اما پدرت در آتش دوزخ شكنجه مى ‏شود...
عباس نعمتی بازدید : 963 دوشنبه زمان : :قبل از ظهر نظرات ()
امام موسی کاظم
 
یک روز امام کاظم (ع) در شهر بغداد از کنار منزل بِشر حافی عبور می کرد و صدای ساز و نوا از خانه به گوش می رسید.
در این موقع کنیز بشر برای ریختن خاکروبه از خانه خارج شد.
 آن حضرت به او فرمود: صاحب این خانه بنده است یا آزاد؟
جواب داد: البته برده کسی نیست و آزاد است.....
 
عباس نعمتی بازدید : 1023 یکشنبه زمان : :قبل از ظهر نظرات ()

وقتى نيروهاى مسلح ما در عمليات بيت المقدس با تدبير, روشن بينى, اراده ى برخاسته ى از ايمان, توكل به خدا, استفاده ى از همه ى امكانات يعنى نگذاشتند جزيى از امكانات هدر برود و با تكيه ى به نيروى خود و اعتماد به خداى متعال حركتشان را شروع كردند, هيچ كس در دنيا باور نمى كرد اينها بتوانند خرمشهر را آزاد كنند; اما توانستند.وقتى ما اعلام كرديم خرمشهر را پس گرفته ايم, تا يكى دو روز خبرگزاريهاى دنيا حاضر نبودند اين خبر را پخش كنند; با چشم ترديد به آن نگاه مى كردند; اما اين اتفاق افتاد و آخر هم همه مجبور شدند به اين پيروزى اذعان كنند.در اين عمليات, رزمندگان ما بيش از پانزده هزار اسير عراقى گرفتند و به اردوگاههاى اسرا به عقب جبهه فرستادند.البته خرمشهر آزاد شد, اما بسيارى از سرزمينهاى ما همچنان در زير پاى دشمن بود, مهران و نفت شهر و صدها شهر و روستاى ما در طول مرزمغضوب بود.

خرمشهر

در همين خلال, كسانى كه حاضر نبودند براى انقلاب و منافع اين كشور يك قدم بردارند, بلكه فقط بلد بودند نق بزنند و عليه انقلاب بهانه گيرى كنند, باز فشار مى آوردند كه جنگ را تمام كنيد.اگر اراده ى قوى و مصمم و ايستادگى امام نبود, مطمئنا جنگ جز با پيروزى دشمن تمام نمى شد.همين نفسهاى خبيثى كه آن روز اين وسوسه ها را در كشور مى دميدند, امروز هم بعضى از آنها سر بلند كرده اند و همان حرفها را تكرار مى كنند و مى گويند چرا بعد از فتح خرمشهر آتش بس را قبول نكرديد....

عباس نعمتی بازدید : 953 یکشنبه زمان : :قبل از ظهر نظرات ()
۱ ـ ناتوان ترین مردم کسی است که در دوستیابی ناتوان است، و از او ناتوان تر آنکه دوستان خود را از دست بدهد.
حکمت ۱۲
۲ ـ چون نشانه های نعمت پروردگار آشکار شد، با نا سپاسی آن نعمت ها را از خود دور نسازید.
حکمت ۱۳
 
ادامه مطلب......
 
عباس نعمتی بازدید : 1021 پنجشنبه زمان : :قبل از ظهر نظرات ()
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 917
 • کل نظرات : 407
 • افراد آنلاین : 9
 • تعداد اعضا : 126
 • آی پی امروز : 25
 • آی پی دیروز : 520
 • بازدید امروز : 45
 • باردید دیروز : 1,860
 • گوگل امروز : 12
 • گوگل دیروز : 398
 • بازدید هفته : 45
 • بازدید ماه : 50,448
 • بازدید سال : 50,448
 • بازدید کلی : 5,559,652