loading...

مجله ی اینترنتی صلوات

آیت الله مکارم:ان‌شاءالله راهپیمایی امسال پرشورتر از هر سال انجام خواهد شد، به گونه‌ای که دشمنان را مایوس و دوستان را قوی‌دل و امیدوار کند تا از موضع قدرت و عزت با دشمن صحبت کنند.   آیت الله نو

آیت الله مکارم:ان‌شاءالله راهپیمایی امسال پرشورتر از هر سال انجام خواهد شد، به گونه‌ای که دشمنان را مایوس و دوستان را قوی‌دل و امیدوار کند تا از موضع قدرت و عزت با دشمن صحبت کنند.
 
آیت الله نوری همدانی: ملت با صلابت در راهپیمایی حضور یافته و عزت و روحیه انقلابی خود را به دنیا نشان می‌دهند.
 
آیت الله جوادی آملی: حضور در راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن یک فریضه انقلاب است و نباید این روز را عادی قلمداد کرد.
 
آیت الله سبحانی: حضور همه مردم در عرصه دفاع از انقلاب از جمله راهپیمایی 22 بهمن ضروری است.
 
آیت الله گرگانی: حضور گسترده و حماسی اقشار مختلف مردم را در این راهپیمایی نشانه پایندی به اسلام و ارزش های اسلامی و آرمان های انقلاب و امام راحل است.
 
متن کامل پیام ها در ادامه مطلب..........
 
آیت الله مکارم شیرازی امروز در آغاز درس خارج فقه خود بر ضرورت حضور حماسی مردم در راهپیمایی تاکید کرد و اظهار داشت: ان‌شاءالله راهپیمایی امسال پرشورتر از هر سال انجام خواهد شد، به گونه‌ای که دشمنان را مایوس و دوستان را قوی‌دل و امیدوار کند تا از موضع قدرت و عزت با دشمن صحبت کنند.

وی با بیان اینکه سی و پنج سال است که این راهپیمایی هر ساله پرشورتر از سال قبل انجام می‌شود، خاطرنشان کرد: این نشانه بیداری ملت ما است و همان‌گونه که رهبر بزرگوار انقلاب فرمودند ما به خارجی‌ها نمی‌توانیم اعتماد کنیم.

این مرجع تقلید تعبیرات و اظهارات مقامات امریکایی درباره جمهوری اسلامی ایران را زشت، رکیک و تنفرآمیز دانست و ابراز داشت: با این تعبیرات چگونه می‌توان به آنها اعتماد کرد، باید به ملت خود تکیه کنیم.

وی تاکید کرد: البته ما باید مذاکره کنیم، اما آنچه برای ما نقد و قابل اطمینان است، ملت، قرآن و دین ما است وگرنه آنها امروز هم یک قراردادی ببندند نمی‌توانیم به عنوان دوست روی آنها حساب کنیم.

آیت‌الله مکام شیرازی با تاکید بر این که حفظ نظام و کشور واجب است، تصریح کرد: این راهپیمایی‌ها هم مقدمه حفظ نظام است و واجب به شمار می آید، امیدوارم همه باشکوه خاصی در راهپیمایی شرکت کنند و حماسه تازه‌ای خلق کنند.آیت‌الله حسین نوری‌همدانی امروز نیز در درس خارج فقه خود با اشاره به اینکه ملت ایران در اوج قدرت و عزت قرار داشته و همواره این قدرت و عزت خود را به نمایش گذاشته‌اند، تصریح کرد: امروز شاهد هستیم که شیطان بزرگ آمریکا نقاب از چهره برداشته است.

وی با اشاره به سخنان اخیر مقامات آمریکایی درباره ایران تاکید کرد: اوباما، جان کری و معاون وی سخنان سخیفی را درباره ایران بیان کرده و این سخنان نشان‌دهنده عمق کینه آنها نسبت به انقلاب و ملت انقلابی ایران است.

این مرجع تقلید هرگونه اهانت مقامات آمریکایی نسبت به ملت ایران را محکوم کرد و یادآور شد: آنها با این سخنان نشان دادند که هنوز به درک درستی از ملت ایران نرسیده‌اند و مردم در راهپیمایی روز 22 بهمن پاسخ قاطعی به آنها خواهند داد.

وی ضرورت حضور اقشار مختلف مردم در راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن را مورد تاکید قرار داد و گفت: ملت با صلابت در راهپیمایی حضور یافته و عزت و روحیه انقلابی خود را به دنیا نشان می‌دهند.


آیت‌الله عبدالله جوادی آملی در پایان جلسه درس تفسیر خود حضور اقشار مختلف مردم در راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن را ضروری دانست و تاکید کرد: حضور در راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن یک فریضه انقلاب است و نباید این روز را عادی قلمداد کرد.

وی با اشاره به اینکه دست غربی‌ها و گروه 1+5 به خون بشر آلوده است، تاکید کرد: آنها پرونده بسیار سیاهی دارند که بخواهند درباره عزت و شرافت ایران اظهارنظر کنند.

آیت‌الله جوادی آملی با اشاره به اینکه پرونده غربی‌ها در مناطق مختلف از خاور میانه گرفته تا خاور دور سیاه است تاکید کرد: آنها چگونه و با چه رویی با این پرونده‌ای که دارند می‌گویند که به ایران اطمینان ندارند.

وی با اشاره به اقدام نابخردانه اهل دین و اهل دانشگاه در غرب تاکید کرد: رهبران کلیسای آنها گالیله را به جرم این سوزاندند که گفته بود زمین گرد است؛ آنها جنگ جهانی اول و دوم را به راه انداختند و سابقه‌ای سیاه دارند و این در حالی است که از ما جز عزت، شرف و آزادی ندیده‌اند.

استاد حوزه علمیه قم با انتقاد از سخنان اخیر غربی‌ها مبنی بر اینکه به ایران اطمینان ندارند اظهار کرد: چه کسی جنگ جهانی را به راه انداخت و موجب مرگ 80 میلیون نفر شد؟ چه کسی هشت سال جنگ تحمیلی و دو سال جنگ داخلی را علیه ما به راه انداخت؟

وی با اشاره به اینکه مردم با بزرگواری و تحت هدایت امام راحل این سختی‌ها را تحمل کردند بیان داشت: پس از اینکه قطعنامه امضا شد و امام، مسئولان و مردم آن را پذیرفتند عملیات مرصاد را راه انداختند.

آیت‌الله جوادی‌آملی با اشاره به شکل گیری جنگ عراق و کویت تاکید کرد: در این جنگ ایران کوچکترین موضعی نداشت و این نشانه عظمت و کرامت ما است.

وی تاکید کرد: غربی‌ها به قول خود پایبند نیستند و از سویی قول می‌دهند و توافق می‌کنند و از سوی دیگر هنوز مرکب آن خشک نشده زیر آن می‌زنند و این مسئله‌ای است که در قرآن مورد تاکید قرار گرفته است.

استاد حوزه علمیه قم خطاب به سران کشورهای آمریکایی تاکید کرد: جان کری و امثال او بدانند ما یک سرو گردن از آنها بالاتر هستیم چرا که در عرصه‌های مختلف بزرگواری، عزت و کرامت خود را ثابت کرده‌ایم.

وی با اشاره به اینکه پرونده غربی‌ها بسیار سیاه‌تر از آن است که بخواهند بگویند به ایران اعتماد ندارند، تاکید کرد: غربی‌ها از واژه‌هایی مثل حقوق بشر و دموکراسی استفاده ابزاری داشته و در حالی که دست آنها روی ماشه اتم است از دموکراسی سخن می‌گویند و اگر روزی جنگ جهانی سوم راه بیافتد کسی روی زمین باقی نمی‌ماند.

این مرجع تقلید با تاکید بر اینکه استفاده از سلاح اتمی در دین ما نهی شده است تاکید کرد: باید این مسائل از سوی مسئولان عزیز ما در مذاکرات به طرف مقابل گوشزد شود و آنها اگر فهمی داشته باشند خواهند فهمید که ایران مهد عزت، شرافت و کرامت است.

وی در بخش پایانی سخنان خود با اشاره به حضور همه مردم در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن گفت: همه ایرانی‌ها باید در راهپیمایی با شکوه و جلال شرکت کرده و شعار وحدت سر دهند.

آیت‌الله جعفر سبحانی هم در جلسه درس خارج اصول خود در سخنانی حضور گسترده مردم در راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن را مورد تاکید قرار داد و اظهار کرد: برای به پیروزی رسیدن این انقلاب زحمات زیادی کشیده شده است.

وی با اشاره به اینکه مردم باید در راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن حضور گسترده‌ای داشته باشند اضافه کرد: استقلال، آزادی و شکل‌گیری نظام اسلامی از جمله دستاوردهای مهم انقلاب است.

این مرجع تقلید در ادامه با اشاره به اینکه ایران اسلامی قبل از انقلاب گرفتار شیاطین بود اضافه کرد: امروز ایران به عظمتی جهانی دست یافته و این عظمت برگرفته از صلابت امام راحل و برکت خون شهدا است.

وی با اشاره به اینکه امروز ایران به کشوری سربلند در دنیا تبدیل شده است تاکید کرد: باید قدردان انقلاب اسلامی باشیم و حضور همه مردم در عرصه دفاع از انقلاب از جمله راهپیمایی 22 بهمن ضروری است.

آیت‌الله سیدمحمد علوی‌گرگانی نیز با تاکید بر ضرورت حضور حماسی و گسترده مردم در راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن اظهار داشت: ملت شریف ایران همه گوش به فرمان هستند و از رهبر خود اطاعت و فرمان‌برداری می‌کنند.

وی با بیان اینکه انشاالله در 22 بهمن امسال ملت ایران اقتدار خود را به رخ جهانیان می‌کشند، تصریح کرد: استکبار باید بداند در ایران جایگاهی ندارد و ملت ایران علاقمند به استقلال کشور خود هستند.

این مرجع تقلید حضور گسترده و حماسی اقشار مختلف مردم را در این راهپیمایی نشانه پایندی به اسلام و ارزش های اسلامی و آرمان های انقلاب و امام راحل دانست.
 
منبع: فارس
درباره مطالب خواندنی ,
عباس بازدید : 1629 دوشنبه 21 بهمن 1392 زمان : 7:33بعد از ظهر نظرات (0)
مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]

اطلاعات کاربری
آمار سایت
 • کل مطالب : 917
 • کل نظرات : 407
 • افراد آنلاین : 3
 • تعداد اعضا : 130
 • آی پی امروز : 168
 • آی پی دیروز : 367
 • بازدید امروز : 713
 • باردید دیروز : 1,294
 • گوگل امروز : 33
 • گوگل دیروز : 95
 • بازدید هفته : 11,788
 • بازدید ماه : 44,628
 • بازدید سال : 145,476
 • بازدید کلی : 7,072,720

 • نام کاربری :
  رمز عبور :
  تکرار رمز :
  موبایل :
  ایمیل :
  نام اصلی :
  کد امنیتی :
   
  کد امنیتی
   
  بارگزاری مجدد